The Humans – це подорож до себе справжнього. Наші вистави дають змогу відчути, як це – бути людиною. Наскільки це складний виклик. Наскільки це щоразу непростий вибір для кожного з нас.
Юрій Пристаєцький,
засновник театру The Humans

Хто ми є

“Є задум, і я більше не можу його стримувати. Якщо не спробую втілити, то збожеволію!”

- з цього зізнання почалися The Humans. Щоправда, тоді нас було лише двоє. А ні, троє. Те, як ми дедалі емоційніше обговорювали ідею спектаклю, бачив наш кіт. Добре, що він не зможе розповісти, як ми танцювали, уявляючи себе героями вистави, яку створювали.

А тоді почалися пошуки. Як здійснити задумане? Кого залучити? І взагалі – чи потрібно це ще комусь, бо йшлося не про масштабні дійства зі спецефектами, які ми неодноразово ставили, а про дещо зовсім інше. Та після прем’єри “Коридору” почали надходити відгуки, у яких глядачі із вдячністю ділилися своїми історіями. Тоді ми відчули - думки “The Humans” це те, що живе в кожному з нас.

Юрій Пристаєцький

Засновник та режисер “The Humans”

До того, як створити свій театр, був хореографом-постановником спектаклю “Страсті за Тарасом”, другим хореографом танцювальної вистави “Нова масляна” та шоу “Вартові мрій”, режисером-постановником відкриття другого півфіналу “Eurovision Song Contest-2017” та чималої кількості інших проектів.

Тала Пристаєцька

Драматург “The Humans”

А ще - автор ідеї та креативний продюсер серії короткометражних фільмів “Нескорені” та сценарію шоу “Вартові мрій”. Адаптувала та успішно запустила наймасштабніші телевізійні шоу країни – “Україна має талант” та “Х-Фактор”, спродюсувала багато ефірних та позаефірних проектів.

Чого ми прагнемо

Не думай, як рухатися. Зрозумій, що є рушійною силою.

“The Humans” – це фізичний театр. Ми не ховаємося за декораціями чи складними технічними рішеннями. Нам важливі справжня емоція і чесна розмова з аудиторією. Коли після спектаклю у залі вмикається світло, і ми бачимо очі глядачів – ми розуміємо, що вони прожили історію з нами. Знайшли відповіді на свої питання. У цей момент ми усвідомлюємо, що ця дорога варто того, аби нею йти.

Я хотів правди. Не умовної, не прописаної. Не кіно- або театральної правди. Бо це саме те, що зачіпає за живе, дає змогу відчути по-справжньому. Про що, як мені здається, варто говорити.

Юрій Пристаєцький,
засновник театру The Humans

За лаштунками

Хто з нами

Кожен з них – окрема планета, яку можна досліджувати аби знаходити нові істини.
Юрій Пристаєцький, засновник театру The Humans

Ідея зібрала навколо “The Humans” людей, які прагнуть більшого ніж пересічне шоу. Ми не боїмося видаватися дивакуватими чи смішними. Разом нам цікаво досліджувати життя в усіх його проявах. Немає різниці, хто це – танцівник, який виконує головну роль, чи художник по костюмах – частка кожного з них є в тих історіях, які ми розповідаємо зі сцени.

Артисти

Валентин Квачан

Валентин Квачан

Андрій Глушик

Андрій Глушик

Анастасія Харченко

Анастасія Харченко

Сергій Лейченко

Сергій Лейченко

Катерина Лузан

Катерина Лузан

Яна Абраімова

Яна Абраімова

Ярослав Кайнар

Ярослав Кайнар

Данило Зубков

Данило Зубков

Наталія Слісаренко

Наталія Слісаренко

Віталій Загоруйко

Віталій Загоруйко

Роман Дмитрик

Роман Дмитрик

Вадим Мозговий

Вадим Мозговий

Художник-постановник: Сергій Скляр, Анатолій Стреблінський, Максим Білецький
Художник по костюму: Катеріна Олішевська
Художник по світлу: Світлана Змєєва
Дизайнери: Алекс Сербін, Оля Нікітіна
Режисери монтажу: Володимир Марін, Олена Захарчук
Саундпродюсинг: Микола Сосін

Технічна специфікація вистави “Коридор”